Punkt Informacyjny
+48 32 302 98 00

Rejestracja Poradni
+48 32 302 98 05

Wyślij email
sekretariat@vitomed.pl

Szpital który znacie, Szpital któremu możecie zaufać.

Witamy na stronie Szpitala Radiowa 2, działającego w ramach spółki NZOZ VITO-MED Sp. z o.o. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą usług medycznych oferowanych przez naszą placówkę. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać się dla naszych Pacjentów, nieustannie podnosząc jakość oraz zwiększając zakres świadczonych usług. 

ODDZIAŁY SZPITALNE

W Szpitalu funkcjonują 4 oddziały szpitalne: Oddział Wewnętrzny, Oddział Neurologii, Oddział Udarowy, Oddział Rehabilitacji Neurologicznej

PORADNIE SPECJALISTYCZNE

W blisko 10 poradniach specjalistycznych działających w ramach Vito-Med, lekarze przyjmują zarówno w ramach NFZ jak i podczas prywatnych wizyt.

PRACOWNIE DIAGNOSTYCZNE

4 pracownie diagnostyczne zapewniają kompleksowe zaplecze dla codzienniej pracy poradni specjalistycznych i oddziałów szpitalnych

ZAKŁAD OPIEKUŃCZO - LECZNICZY

Przy ulicy Kozielskiej 8, w Gliwicach funkcjonuje ośrodek zapewniający opiekę pacjentom w różnym wieku, którzy zakończyli okres diagnostyki i leczenia szpitalnego.

AKTUALNOŚCI

INFORMACJA dot. Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19

INFORMACJA dot. Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19

VITO-MED Sp. z o. o. informuje, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19 w placówce utworzono Punkt Szczepień Rejestracja w godz. 800 – 1500 nr tel. 733 922 112 (...)
PODZIĘKOWANIE ZA WSPARCIE DLA SZPITALA

PODZIĘKOWANIE ZA WSPARCIE DLA SZPITALA

Szanowni Państwo, W imieniu swoim, wszystkich pracowników i pacjentów VITO-MED Sp. z o.o., chciałabym bardzo serdecznie podziękować firmom i darczyńcom, którzy na różne sposoby okazywali i okazują (...)
Informacja nt. rejestracji do Poradni Specjalistycznych

Informacja nt. rejestracji do Poradni Specjalistycznych

Od 14.12.2020 r. zmienia się dostęp do rejestracja do Poradni Specjalistycznych. Prosimy wszystkich pacjentów o wchodzenie wejściem nr 3. (...)
Pobieranie materiału do laboratorium i odbiór komercyjnych wyników badań laboratoryjnych

Pobieranie materiału do laboratorium i odbiór komercyjnych wyników badań laboratoryjnych

Pobieranie materiału do badań laboratoryjnych odbywa się od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00 – 8:30. Odbiór wyników badań komercyjnych odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach (...)

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

No post found

AKTUALNE OFERTY PRACY

W związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki, mamy otwarty szereg procesów rekrutacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy i do aplikowania.

SZPITAL RADIOWA 2
ul. Radiowa 2, 44-100 Gliwice

tel. +48 32 302 98 00 

ZAKŁAD OPIEKUŃCZO LECZNICZY
ul. Kozielska 8, 44-100 Gliwice
tel. +48 32 302 98 75